+421(0) 48 41 99 344
POČASIE DNES
teplota: 4 °C
max. teplota: 5 °C
min. teplota: 0 °C
PREDPOVEĎ NA 3 DNI
21.03.
22.03.
23.03.
Koliba DAMI Donovaly

Kariéra

Chceš pracovať v mladom dynamickom kolektíve v príjemnom prostredí? Neváhaj a vyplň prihlasovací formulár !!!

viac...

parksnowcard_sm.jpg

Nájdete nás
na Facebooku

Značky

Prehľad značiek, ktoré máme v ponuke:


kjus.jpgKJUS

Je jedna z najvplyvnejších značiek vyrábajúcich lyžiarske oblečenia na svete. Firma KJUS je zárukou „nekompromisného lyžiarskeho oblečenia“ a vyniká vďaka priamočiaremu designu, dokonalému strihu a ideálnej voľnosti pohybu. Nórsky pretekár Svetového pohára a lyžiarsky priekopník Lasse Kjus hrá významnú úlohu pri vývoji jednotlivých výrobkov.

www.kjus.cz, www.kjus.com

 

vist.jpg

VIST

Dynamická talianska firma, zameraná na výnimočný design, originalitu svojej ponuky a vysokú kvalitu s cieľom priniesť do sveta lyžovania nové inovatívne výrobky. Vyznačuje sa tiež kreativitou, vášňou pre šport a podnikavým duchom, čo sa odzrkadľuje v každej kolekcii oblečenia značky Vist.

Sme mladá talianska spoločnosť, jedinečná svojho druhu, ktorá vsádza na kombináciu rafinovaného dizajnu s vysokou kvalitou, s cieľom vytvoriť i novatívne produkty pre lyžiarske svete. Vášeň pre šport, podnikavý postoj, rovnako ako nepretržité hľadanie riešení zameraných na uspokojovanie potrieb užívateľa, viedli náš tím pre rast a etablovať na trhu, ktorý bol zriadený v roku 1997 rýchlo rastie. Vist sa presadzoval na medzinárodnej úrovni. Lyže v súčasnosti používané väčšinou významných lyžiarov Svetového pohára.

Spolupráca s najlepšími medzinárodnými športovci, dôkladné znalosti odvetvia, kontinuálne vyhľadávanie pre najviac exkluzívny dizajn a najviac inovačných a technologických materiálov, spolu s dôkladným a kritickým okom sú vedé  na konečný trend Vist.

www.vist.it

 

 

roxy.jpg

ROXY

Značka Roxy spadá pod spoločnosť Quiksilver, ale má svoju vlastnú históriu, ikony, produkty a identitu. Preslávila sa ako značka symbolizujúca  horský a prímorský životný štýl. Či už je oblečenie navrhované pre surfing, snowboarding, do hôr, na pláž, do mesta, či ho nosia mladé slečny alebo zrelé ženy, je roxy symbolom kvality, inovácie a pohodlia.

www.roxy.com

 

quik.jpg

QUIKSILVER

Logo Quiksilveru zobrazuje obrovskú vlnu s horou. Oblečenie je totiž zamerané najmä na surf, windsurfing, skate, snowboard a ďalšie, najmä boardové športy.

www.quiksilver.com

 

oakley.jpg

OAKLEY

Za viac ako 30 rokov existencie sa firma dostala od gripov na motokrosy až k optike a móde. Okuliare Oakley s jedinečnými technológiami dnes používajú milióny bežných ľudí  po celom svete, najlepší športovci sveta, americké vojsko i agenti FBI. Z oblečenia si určite vyberú ľudia, ktorí sa cítia pohodlne a zároveň trendy.

www.oakleyshop.cz

 

tecnica.jpgTECNICA

Skupina Tecnica je najväčším výrobcom lyžiarskej obuvi na svete. Vytvára sortiment  pre juniorov, mužov i ženy, ponúka mnoho modelových kategórií – lyžiarky, outdoorové, zimné topánky, „moon boot“ kolekciu. Špičková talianska značka Tecnica kladie dôraz na kvalitné spracovanie každého páru topánok a pri výrobe používa špičkové technológie.

www.tecnica.it

 

salomon.jpg

SALOMON

Salomon je významnou značkou  v oblasti zimných a outdoorových športov . Vyniká svojimi vysoko inovatívnymi výrobkami, ktoré sú orientované na výkon. Značka Salomon zahrňuje viaceré športy, my sme sa zamerali oblečením a topánkami zatiaľ len na outdoorové športy, ako  turistika, adventure racing (dobrodružné preteky) a trail running (terénny beh).

www.salomon.com

 

rossignol.jpg

Rossignol

Francúzka značka v roku 2007 oslávila 100 rokov od svojho vzniku. Je to jedna z najstarších svetových výrobcov lyží a lyžiarskeho vybavenia. V priebehu tejto dlhej histórie sa Rossignol preslávil mnohými inováciami a dodal vybavenie mnohým miestam sveta v rôznych disciplínach, vrátane trojnásobného olympíjskeho víťaza, Taliana Alberta Tombu. V roku 2005 sa Rossignol spojil s významným výrobcom surfárskeho vybavenia a príslušenstva, firmou Quiksilver. 

www.rossignol.com

 

volkl.jpgVölkl

Svetoznámy výrobca lyží - firma Völkl bola založená v Dolnom Bavorsku už roku 1875. S výrobou lyží oficiálne začína od roku 1923. V roku 1967 prichádza na trh s inovatívnym vzhľadom a inovačným dizajnom legendárnym zebra štýlom. Lyže Völkl sa tak stávajú celosvetovým hitom.

Od roku 1970 získavajú športovci na lyžiach Völkl tituly majstrov sveta a rad olympijských víťazstiev. Ako jeden z prvých výrobcov lyží na svete prichádza firma pri výrobe lyží s vesmírnou technológiou uhlíkových vlákien. Medzi ďalšie prielom v dizajne lyží bol nástup carvingového trendu lyžovanie a práve firma Völkl stála pri jeho zrode.

www.volkl.com

 

stokli.jpg

Stöckli

Značka sa zrodila vo Švajčiarskom Wolhusene v roku 1935, kedy Jozef Stöckli  vytvoril pre stolársky obchod svojich rodičov prvý pár lyží z dreveného masívu. Každé desaťročie priniesla firma Stöckli nejakú novinku, na konci druhej svetovej vojny vznikli prvé lepené lyže, približne o 10 rokov neskôr kovové lyže a v roku 1965 prvé sendvičové lyže s laminátom.

Stöckli vyrába len nikoľko desiatok tisíc párov lyží ročne, radí sa tak k malým výrobcom. Ručne skládané sendvičové drevené jadro a perfektné švajčiarsky finiš sú zárukou predcíznosti a kvality. Ich lyže nepredáva reklama, ale skutočná a poctivá práca.

Stöckli nemá vlastnú radu zjazdového viazania, spolupracuje so spoločnostou Vist, ktorá pre nich vytvára výkonnostne a dizajnovo odpovedajúce viazanie.

www.staytunedsports.com/brands/stockli-skis


© DAMi sport | created by K_CORP s.r.o. | powered by K_CMS | Všetky práva vyhradené.