+421(0) 48 41 99 344,
+421 903 451 391
POČASIE DNES
teplota: 4,42 °C
max. teplota: 4,42 °C
min. teplota: 4,32 °C
PREDPOVEĎ NA 3 DNI
23.01.
23.01.
23.01.

Kariéra

Chceš pracovať v mladom dynamickom kolektíve v príjemnom prostredí? Neváhaj a vyplň prihlasovací formulár !!!

viac...

parksnowcard_sm.jpg

Nájdete nás
na Facebooku

DAMi´sport Shop

Už od počiatku fungovania našej prevádzky sa sústreďujeme na predaj, odborné poradenstvo, servis v oblasti športu. Vzhľadom na lokalizáciu nášej koliby v malebnom prostredí zimného lyžiarského strediska Donaly sa zameriavame na športové aktivity, ktoré je možné praktizovať počas celého roka. Odzrkadľuje sa to samozrejme aj na ponuke tovaru v našom exkluzívnom športovom obchode. V zimnom období je to lyžovanie, snowboarding, bežkovanie a iné. V lete sú to cyklistika, beh, či turistika avšak nájdete u nás aj kompletné oblečenie na golf.

EA7

SportShop_1.jpg


Zákazníkov, ktorí cielene prichádzajú práve k nám pribúda, preto sa zameriavame na najvyššiu možnú kvalitu ponúkaného sortimentu, čo najodbornejší predaj a individuálny prístup ku klientom.

Karitraa

SportShop_2.jpg

Nesnažíme sa zastupovať najväčší počet značiek. Pre značky, ktoré ponúkame sme sa rozhodli po dôkladnom uvážení, modely sú vyberané s precíznosťou a s dôrazom na funkčnosť, design a komfort. Nájdete u nás textil v aktuálnej dámskej, pánskej a detskej kolekcii. Ponúkame však aj topánky, čiapky, rukavice, termoprádlo, slnečné okuliare a iné doplnky.

Karpos

SportShop_3.jpg

Aj túto zimu sme pre našich zákazníkov ponuku sortimentu obohatili. Orientujeme sa na predaj oblečenia renomovaných svetových značiek ako Kjus, Sportalm, EA7, Vist, Luis Trenker, Mountain Force, Peak performance, POC a ďalších.

MALOJA

SportShop_4.jpg

Za najväčší úspech pokladáme, aj keď to nebolo vždy ľahké, získanie stálych klientov, ktorých sme presvedčili o našich kvalitách a vracajú sa k nám s dôverou a očakávaním ako dobrí známi...

SportShop_5.jpg

Radi Vás privítame v našej predajni! Veríme, že Vás naša ponuka zaujme a budete sa cítiť príjemne. Personál urobí všetko preto, aby ste sa k nám vždy radi vracali...

ON Running

SportShop_6.jpg

 

Peak Performance

SportShop_4.jpg

SportShop_4.jpg

 

Quiksilver

SportShop_4.jpg

 

Reima

SportShop_4.jpg

SportShop_4.jpg

 

Roxy

SportShop_4.jpg

 

SPORTALM

SportShop_4.jpg

SportShop_4.jpg

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Kolektív Dami´Sport shop-u
© DAMi sport | created by K_CORP s.r.o. | powered by K_CMS | Všetky práva vyhradené.