+421(0) 48 41 99 344,
+421 903 451 391
POČASIE DNES
teplota: 4,42 °C
max. teplota: 4,42 °C
min. teplota: 4,32 °C
PREDPOVEĎ NA 3 DNI
23.01.
23.01.
23.01.

Kariéra

Chceš pracovať v mladom dynamickom kolektíve v príjemnom prostredí? Neváhaj a vyplň prihlasovací formulár !!!

viac...

parksnowcard_sm.jpg

Nájdete nás
na Facebooku

Kam vyraziť?

Donovaly sa pýšia prekrásnym prostredím pre trávenie voľného času v zime, no taktiež majú čo ponúknuť aj v letnom období. V lete sú lákadlom pre turistiku, cyklistiku, či iné športy v prírode. Okrem toho sú tu aj ďalšie atrakcie, ktoré môžu byť pre Vás príjemným vyplnením voľného času.

Zima_3.jpg

Paragliding_1.jpg

Leto_3.jpg

Lanovkou na Novú Hoľu

Lanovka na Novú Hoľu je počas letnej sezóny v prevádzke denne 9:00 – 18:00. Od 2. apríla 2016 cez víkendy a sviatky premáva každú celú hodinu v čase 9,00 - 16,00. Od 11. júna 2016 začína denná prevádzka a potrvá až do 4. septembra 2016. Z vrcholu Novej Hole sa Vám pri troške šťastia a dobrej viditeľnosti naskytne prekrásny výhľad na panorámu Nízkych Tatier a Veľkej Fatry.

 

Fun Aréna Donovaly

V lete je najznámejšou atrakciou bobová dráha, a ďalšie ako lanové centrum, lezecká stena, trampolíny. Prídu si na svoje deti, ale aj dopelí. Viac informácií na:

www.parksnow.sk/leto/atrakcie-funarena.php

 

Paragliding

V súčasnosti je veľmi obľúbenou atrakciou tandem paragliding. Počas víkendov za dobrého počasia tu stretnete desiatky nadšencov paraglidingu, ktorí pod vedením tandemových pilotov lietajú a obdivujú Donovaly z vtáčej perspektívy. Kurzy paraglidingu zabezpečujú súkromné paraglidingové školy.

 

Habakuky – Dobšinského rozprávkový svet

Komplex rozprávkových chalúpok v štýle ľudovo-fantazijnej architektúry ponúka nezabudnuteľnú atmosféru a zážitok pre celú rodinu, no jednoznačne pre najmladších návštevníkov bude tento výlet vďaka kreatívnemu stvárneniu rozprávkových postáv a svojráznemu prostrediu plný pekných spomienok.

 

Donovalkovo

Rozprávkové mestečko Donovalkovo, sa nachádza v nádhernej prírode Nízkych Tatier. Je vytvorené pre deti s víziou, aby sa mohli bezpečne hrať a splniť si svoje detské sny. Hlavné mesto je ako taký malý raj. Ponúka nekonečnú zábavu na čerstvom vzduchu a možnosť znovuobjaviť tak čaro pravej detskej zábavy či hry. Na tomto mieste je dovolený detský krik, behanie, naháňanie aj šantenie a jediné, na čom skutočne záleží, je detská radosť a spokojnosť rodičov.   Nájdete tu zaujímavé aktivity - detské domčeky, mestečko, dopravné ihrisko a určite vás okúzli minifarma so zvieratkami, ktoré len tak ľahko na lúkach neuvidíte. O zábavu vašich detí je tu v každom kúte postarané a vy? Zatiaľ čo sa oni hrajú, vy môžete v pokoji relaxovať.
www.donovalkovo.sk Donovalkovo obr.jpg

 

V blízkom okolí Donovalov je možné navštíviť napr. Harmaneckú jaskyňu, Vlkolínec, Staré hory, Korytnicu, Španiu dolinu a iné zaujímavé miesta.

 

Ďalšie tipy na trávenie voľného času na Donovaloch a okolí nájdete na:

http://www.parksnow.sk/leto/turistika-tipy-dl.php

http://www.kamnavylet.sk/atrakcie/donovaly?o=30&page=2


© DAMi sport | created by K_CORP s.r.o. | powered by K_CMS | Všetky práva vyhradené.